Instrukcje międzynarodowe


MATA DUO-4

Image

ZASTOSOWANIE MATY DUO- 4

Mata DUO-4 jest jest wielokanałową matą pozwalającą wykonać metodyczny masaż ciała odwzorowujący klasyczny masaż leczniczy obejmującą wszystkie jego fazy: wstępną, zasadniczą i końcową.
Mata DUO-4 posiada wymiary 120 x 33 cm.

Rozdzielacz w pozycji „B”(Poziomy ustawienie rozdzielacza). Dysze o średnicy 0,4 mm.

Masaż ciała do głębokości 20 mm. Najmniejsze pęcherzyki- perełki powietrza (największa ich ilość) posiadające niewielką energię, masują skórę i tkankę podskórną. Masaż taki ma właściwości odprężające, relaksujące, poprawia ukrwienie skóry, zwiększa jej napięcie i poprawia jej sprężystość. Zaopatruje skórę i tkanki w życiodajny tlen.

Rozdzielacz w pozycji „A”(Skrajne dolne ustawienie rozdzielacza).

Dysze o średnicy 0,8 mm. Masaż ciała do głębokości 20- 40 mm. Pęcherzyki- perełki średniej wielkości posiadają większą energię niż pęcherzyki małe, w związku z tym oddziaływują również na tkankę łączną i podskórne partie mięśni. Dobrze masują tkankę tłuszczową, wspomagają ukrwienie skóry i regulują krążenie krwi. Tkanki i mięśnie rozluźniają się i odprężają.


Rozdzielacz w pozycji „C”(Skrajne górne ustawienie rozdzielacza).

Dysze o średnicy 1,5 mm. Masaż ciała do głębokości 80 mm. Duże pęcherzyki- perełki posiadają największą energię, oddziaływają na mięśnie i organy wewnętrzne naszego organizmu. Skoncentrowany intensywny masaż stosowany na wybrane części ciała jak: plecy, ramiona i kręgosłup. Pęcherzyki uderzając w okolice kręgosłupa wzmacniają go poprzez poprawę ukrwienia oraz działają odprężająco i rozluźniająco na napięte mięśnie, które to właśnie są odpowiedzialne za dolegliwości związane z kręgosłupem. Masaż ten stosowany jest do pobudzenia perystaltyki jelit i usuwania kamieni kałowych z jelita grubego.

Jak zamówić?

Wszystkie zestawy Balsan Futura i akcesoria można zamówić przez zakładkę KONTAKT

  • Możemy wysłać kurierem i służymy telefoniczną konsultacją we wszystkich eksploatacyjnych sprawach.
  • Możemy urządzenie dostarczyć przez wykwalifikowanego Przedstawiciela, który pomoże uruchomić urządzenie w Państwa domu i wyjaśnić wszystkie jego funkcje.
  • Informujemy, że prowadzimy sprzedaż bezpośrednią przez autoryzowanych Przedstawicieli.
  • Prowadzimy również sprzedaż ratalną z kredytem konsumpcyjnym udzielanym przez Alior Bank.
  • Ceny w całym kraju są jednakowe i są publikowane na stronie internetowej.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2023 Balsan Futura

Projekt Bartek Haniszewski