Instrukcje międzynarodowe

O nas

Image
Siedzibą zarządu firmy jest apartamentowiec LEADER HOUSE w Łodzi ul. Jaracza 72A, wybudowany w latach 2011-2013 przez firmę LEADER Mieczysław Marciniak w Łodzi ul. Jaracza 72 jako wysokiej klasy budynek mieszkalny z funkcją biurowo-usługową. Firma LEADER istnieje od 1994 roku, kiedy została założona w Poznaniu, a od 01.05.1999 roku przeniesiona została do Łodzi.

Na podstawie umowy o wyłączności, od 1999 roku firma LEADER Mieczysław Marciniak reprezentowała w Polsce firmę HMF GmbH z Niemiec - wynalazcę i producenta światowej klasy urządzeń do hydroterapii z ozonem pod nazwą BALSAN Vitaplus Hydroterapii. Od grudnia 2017 roku firma LEADER jest właścicielem wszystkie praw i linii technologicznych do produkcji wszystkich typów urządzenia BALSAN Vitaplus Hydroterapii - w Polsce znanego jako BALSAN FUTURA.

BALSAN FUTURA w Polsce jest użytkowane przez tysiące zadowolonych Klientów. Nasza firma solidnie wywiązuje się ze wszystkich obowiązków wobec nabywców urządzenia, zarówno w zakresie serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego, dostarczania wszystkich niezbędnych akcesoriów oraz udzielania porad medycznych i metodycznych przez naszych konsultantów medycznych. Nigdy nie pozostawiliśmy naszych Klientów bez niezbędnego wsparcia, pomocy, koniecznej porady. Jesteśmy szczęśliwi z niesienia ludziom ulgi poprzez nasze urządzenie, które przez tyle lat pomaga rozwiązywać trudne problemy zdrowotne (wspomaganie leczenia stopy cukrzycowej, chromania przestankowego, rehabilitacji dzieci z dziecięcym porażeniem mózgowym i wiele innych chorób), a więc znacząca pomoc w rehabilitacji, rekonwalescencji poprzez relaksacyjne działanie i odnowę biologiczną.
Image

Jak zamówić?

Wszystkie zestawy Balsan Futura i akcesoria można zamówić przez zakładkę KONTAKT

  • Możemy wysłać kurierem i służymy telefoniczną konsultacją we wszystkich eksploatacyjnych sprawach.
  • Możemy urządzenie dostarczyć przez wykwalifikowanego Przedstawiciela, który pomoże uruchomić urządzenie w Państwa domu i wyjaśnić wszystkie jego funkcje.
  • Informujemy, że prowadzimy sprzedaż bezpośrednią przez autoryzowanych Przedstawicieli.
  • Prowadzimy również sprzedaż ratalną z kredytem konsumpcyjnym udzielanym przez Alior Bank.
  • Ceny w całym kraju są jednakowe i są publikowane na stronie internetowej.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2023 Balsan Futura

Projekt Bartek Haniszewski