Instrukcje międzynarodowe

Regulamin wypłaty nagród
za promocje urządzenia BALSAN FUTURA
firmy LEADER Mieczysław Marciniak.

1. Każdy Klient, który zakupi bezpośrednio w naszej firmie urządzenie BALSAN FUTURA, otrzyma specjalny KOD KLIENTA, który w ramach promocji przekazuje swoim znajomym, przyjaciołom, krewnym. Wszyscy nabywcy urządzenia BALSAN FUTURA na jego KOD KLIENTA, otrzymają 10% rabatu od ceny detalicznej, a Właściciel KODU, na który dokonano zakupu otrzyma nagrodę w wysokości 11% od wartości netto każdego zakupionego na jego KOD urządzenia. Firma LEADER dokona rozliczenia należnego podatku od nagród.

2. Aby zamówić urządzenie Balsan Futura, należy podać w zamówieniu na stronie internetowej wwww.balsanfutura.pl w zakładce KONTAKT, wszystkie dane adresowe niezbędne do wystawienia faktury VAT oraz do wysyłki zamówionego urządzenia, a także nr telefonu kontaktowego dla kuriera dostarczającego urządzenie. Jeżeli zakup dokonywany jest w promocji, należy obowiązkowo podać KOD KLIENTA, na który kupujemy urządzenie.
3. Aby wziąć udział w promocji, należy udostępnić swój KOD KLIENTA swoim znajomym, przyjaciołom, rodzinie i zachęcić ich do zakupu oraz używania w swoich domach urządzenia BALSAN FUTURA. Promocja trwa od 01.01.2023 roku.
Zapraszamy do udziału w promocji.
Zarząd Firmy LEADER

Jak zamówić?

Wszystkie zestawy Balsan Futura i akcesoria można zamówić przez zakładkę KONTAKT

  • Możemy wysłać kurierem i służymy telefoniczną konsultacją we wszystkich eksploatacyjnych sprawach.
  • Możemy urządzenie dostarczyć przez wykwalifikowanego Przedstawiciela, który pomoże uruchomić urządzenie w Państwa domu i wyjaśnić wszystkie jego funkcje.
  • Informujemy, że prowadzimy sprzedaż bezpośrednią przez autoryzowanych Przedstawicieli.
  • Prowadzimy również sprzedaż ratalną z kredytem konsumpcyjnym udzielanym przez Alior Bank.
  • Ceny w całym kraju są jednakowe i są publikowane na stronie internetowej.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2023 Balsan Futura

Projekt Bartek Haniszewski